Chapelle Ste Agnès

Chapelle Ste Agnès

Reception Hall
Vítáme vás na vinohradě nesoucím jméno Kaple Sv. Anežky.

Naše vinné sklepy jsou známé zejména pro ledová vína, při jejichž výrobě používáme organické vinařské metody. Vína obdržela vysoká ocenění na mezinárodních soutěžích (Decantor World Wine Award a International Wine and Spirit Competition). Pečlivě udržovaná vinice se rozkládá na 18 kamenných terasách na 30 stupňovém jižním svahu, který tvoří přírodní amfiteátr v jehož středu leží srdcovité jezírko. Je obklopená fascinující přírodou a architekturou jako jsou několika patrové vinné sklepy středověkého stylu, slavnostní síň renesančního stylu a pseudo románská kamenná kaple.

Po celý rok nabízíme našim návštěvníkům dvouhodinové prohlídky s degustací vín, stylové svatby a podnikové nebo soukromé oslavy v romantickém prostředí. Maximální kapacita sálu je 150 osob při formálních příležitostech nebo 250 při rautovém uspořádání. Prosím, kontaktujte nás pro více informací a rezervaci termínu.

Vinice je položená v malebné krajině Suttonských hor na jihu kanadské provincie Quebec, 1 hodinu a 20 minut od kulturně bohatého a kosmopolitního střediska Montrealu, kde se mísí anglická kultura s francouzskou, setkává se starý svět s novým a které nabízí speciality mezinárodní kuchyně a zábavu i pro tu nejnáročnější klientelu. Jsme také vzdáleni 1 hodinu a 20 minut od Burlingtonu, stát Vermont, USA a 6 hodin jízdy od New Yorku.

Zveme vás, aby jste nahlédli na naše webové stránky a neváhali nás kontaktovat, jestli potřebujete více informací nebo rezervaci.

 

Chcete-li pokračovat v prohlídce našich stránek, prosím vyberte si francouzštinu nebo angličtinu.

Reservation Hall

Français               English

border